System obsługi ofert transportowych - www.transport.canpack.eu
Nie jesteś zalogowany.
PL EN RU FR CZ SK RO ES

System obsługi ofert transportowych

Logowanie

Login:

Hasło:

Pomoc

Masz problem z Systemem obsługi ofert transportowych? Skontaktuj się z obsługą techniczną.

sootadmin@zetosa.com.pl
Instrukcja
1. Rejestracja w Systemie polega na wejściu do zakładki "Rejestracja" i wpisaniu podstawowych informacji o firmie. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwię rejestrację w systemie. Po wpisaniu adresu e-mail w części "Informacje o firmie" i wciśnięciu WYŚLIJ, na podany adres zostanie wysłane hasło, które umożliwi zalogowanie się w systemie, loginem staje się podany adres e-mail.

Informacje o organizowanych konkursach ofert i aukcjach wysyłane będą na adres e-mail osoby kontaktowej.

2. Po zalogowaniu do systemy zostaniecie Państwo poinformowani o możliwości wyboru uczestnictwa w konkursie ofert lub aukcji elektronicznej. Są to dwie, różne formy składania ofert.

  • konkurs ofert jest to sposób na złożenie propozycji cenowej, która następnie podlega porównaniu z propozycjami złożonymi przez innych uczestników konkursu. O wynik konkursu oraz kwalifikacji oferentów są państwo informowani przez pracowników naszej firmy.
  • aukcja elektroniczna to licytacja odbywająca się on-line i o wyborze ostatecznych usługodawców informuje Państwa system natychmiast po zakończeniu licytacji.

3. Przed wejściem do części systemu umożliwiającej składanie ofert lub uczestnictwo w aukcji prosimy o zapoznanie się z regulaminami uczestnictwa oraz załączonymi dokumentami. Z uwagi na możliwość modyfikacji warunków uczestnictwa w konkursie ofert bądź aukcji prosimy wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzednich konkursach lub aukcjach o dokładne zapoznanie się z zasadami podanymi na stronie.

4. Szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi systemów znajdziecie Państwo z zakładach "Instrukcja", odpowiednio w „Konkurs ofert” bądź "Aukcje elektroniczne".
2007-2020 System obsługi ofert transportowych CAN-PACK Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.  Współudział w projekcie i założeniach funkcjonalnych: Biuro Spedycji CAN PACK S.A.